• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.
А. Барбюс/Files/images/виховна робота.png

Розміщуємо лист МОН України від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”.

До листа додаються інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н. р.

Розміщуємо також програму «Нова українська школа» у поступі до цінностей» (керівник програми: Бех І.Д.; авторський колектив: Алєксєєнко Т. Ф., Журба К. О., Кириленко С. В. та ін.), запропоновану в листі МОН України.

Вищезазначені матеріали можуть бути використані закладами закладами загальної середньої освіти і закладами позашкільної освіти для розроблення програм виховної роботи або розділу “Виховний процес” освітньої програми закладу загальної середньої освіти і закладу позашкільної освіти.

Лист МОН України від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

Програма «Нова українська школа» у поступі до цінностей» (керівник програми: Бех І.Д.; авторський колектив: Алєксєєнко Т. Ф., Журба К. О., Кириленко С. В. та ін.)

print

Завантажити всі прикріплені файли

Безпека в інтернеті

Матеріали та ресурси

Вправи для підлітків та молоді щодо розуміння того, що права людини в Інтернеті так само можуть реалізовуватись й порушуватися, як і оффлайн можна взяти в посібнику за посиланням

Короткі ролики про права людини онлайн

Посібник з протидії мові ненависті онлайн — Закладинки (Bookmarks)

Наукові статті про поняття права людини в Інтернеті (для натхнення)

Як допомогти дитині безпечно користуватись Інтернетом: ідеї для батьків

Матеріали вебінару для молоді

Ключові повідомлення кампанії до Дня Безпечного Інтернету 2017

День безпечного Інтернету в Україні у facebook

День безпечного Інтернету у твіттері

Кiлькiсть переглядiв: 500

Коментарi